ZyXEL wprowadza nowe inteligentne przełączniki warstwy 2 dla biznesu


News

ZyXEL Communications, lider rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych, przedstawia nową serię inteligentnych, zarządzalnych przełączników warstwy 2 – ZyXEL 1910. Zaawansowane możliwości i przystępna cena tych urządzeń pozwolą firmom z sektora MSP na zaadaptowanie usług i aplikacji klasy enterprise.

Urządzenia z serii ZyXEL 1910 oferują wysoki poziom kontroli sieci oraz usługi QoS, niezbędne do poprawnego funkcjonowania aplikacji i usług wymagających dużej przepustowości i odpowiedniej wydajności – takich jak przesyłanie głosu, obrazu czy obsługa „chmury”.

Przełączniki oferują funkcjonalność dostępną zazwyczaj w urządzeniach klasy enterprise, taką jak obsługa SNMP, Ethernet 1Gb, wydajne zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) czy interfejsy typu uplink 10Gb. Produkty te występują w dwóch wersjach: z 24 i 48 portami z obsługą PoE oraz funkcją stakowania. To czyni serię ZyXEL 1910 idealną dla małych i średnich firm poszukujących rozwiązań do sprawnej komunikacji, usług hostingowych, telefonii oraz monitoringu IP.

– Seria ZyXEL 1910 to kompletna gama inteligentnych, zarządzalnych przełączników warstwy 2. Urządzenia zapewniają wydajność i funkcjonalność dla nowoczesnych aplikacji i usług. Pozwalają kontrolować i konfigurować parametry sieci komputerowej, zwiększając w ten sposób wydajność przesyłania danych, głosu i komunikacji wideo. – mówi Norbert Ogłoziński, Channel Sales Manager, ZyXEL Communications, dodając – Jest to także kompletne rozwiązanie zarówno do mniejszych sieci SMB, jak i większych rozwiązań korporacyjnych.

ZyXEL dostarcza swoje rozwiązania głównie małym i średnim przedsiębiorstwom. Dzięki doświadczeniu na rynkach takich jak edukacja czy HoReCa producent może oferować szeroki zakres atrakcyjnych rozwiązań dla swoich partnerów i wspierać ich w konkurencyjności i innowacyjności.


Dodaj komentarz