ZTE Blade V9 i tańsza wersja „Vita” – czym się różnią?


News

ZTE Blade V9 jest smartfonem należącym do średniej półki cenowej. Charakteryzuje się on eleganckim designem i bardzo dobrymi podzespołami. Na rynku będzie dostępny także jego budżetowy odpowiednik – ZTE Blade V9 Vita.

ZTE Blade V9 posiada 5,7 – calowy ekran Full View z rozdzielczością FullHD+. Wyświetlacz został wykonany w technologii IPS LCD i posiada bardzo wąskie ramki boczne. Nadają mu bardzo stylowy, minimalistyczny wygląd. Smartfon został wyposażony w podwójny aparat (16 MP i 5 MP). Jego tańsza wersja – ZTE Blade V9 Vita – posiada nieco słabszy zestaw obiektywów na tylnej matrycy – 13 MP i 2 MP.

Pod obudową znajduje się ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 450 z zegarem 1,8 GHz. Model będzie dostępny w wersji z 32 GB i 3 GB RAM oraz 64 GB i 4 GB RAM. Smartfon jest zasilany przez baterię o pojemności 3200 mAh z funkcją szybkiego ładowania Quick Charge. Procesor jest zintegrowany z układem graficznym Adreno 506. ZTE Blade V9 działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 8.0 Oreo.

Tańszy model z „Vita” w nazwie posiada ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 435 z zegarem 1,40 GHz i został zintegrowany z układem graficznym Adreno 505. Model będzie dostępny w dwóch wariantach: 32 GB + 3 GB RAM oraz 16 GB + 2 GB RAM. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 8.0 Oreo.

Pod Dane użytkownika są zabezpieczone przez czytnik linii papilarnych. Transmisja danych odbywa się m.in. za pośrednictwem modułu LTE i Bluetooth w standardzie 4.2.