ZTE Blade A602 już na polskim rynku


News

Na polski rynek właśnie wszedł model ZTE Blade A602. Budżetowiec prezentuje obraz za pomocą wyświetlacza IPS o przekątnej 5,5 cala i w rozdzielczości HD.

Pod obudową znajduje się procesor Mediatek MT6737 z zegarem 1,25 GHz wspierany przez zaledwie 1 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono 16 GB pamięci wewnętrznej. Pamięć na pliki można rozszerzyć za pomocą karty microSD. O odpowiedni czas pracy urządzenia zadba akumulator o pojemności 3000 mAh. ZTE Blade A602 pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat.

Smartfon został wyposażony w przednią kamerę z matrycą o wielkości 5 MP oraz w aparat główny z matrycą o wielkości 13 MP. Transmisja danych odbywa się za pośrednictwem modemu 4G/LTE, Bluetooth 4.1 i Wi – Fi. Urządzenie zostało wyposażone także w radio FM, GPS oraz w złącze jack 3,5 mm. Atutem modelu jest dodatkowy przycisk, któremu można przypisać różne działania. Na pierwszy rzut oka wygląda on jak czytnik linii papilarnych, jednakże nie pełni takiej funkcji.


Dodaj komentarz