ZTE Axon 7 – przedświąteczny debiut na polskim rynku


News

ZTE Axon 7 po upływie nieco ponad pół roku od oficjalnej premiery właśnie zadebiutował na polskim rynku, stając się „naturalnym” pomysłem na gwiazdkowy prezent.

ZTE Axon 7 jest flagowym modelem oferującym użytkownikom dźwięk i obraz świetnej jakości, możliwość wykonywania zdjęć głównym aparatem z matrycą 20 MP, wzbogaconym dodatkowymi funkcjami (m.in. optyczną stabilizacją obrazu, PDAF) oraz nagrywania filmów w jakości 4K. Na froncie znajduje się kamera (8 MP), ale już bez diody doświetlającej. Za jakość dźwięku odpowiada proesor Asahi Kasei współpracujący w tym zakresie z technologią Dolby Amos. Grafika wyświetlana w rozzdzielczości 2K jest prezentowana na 5,5 – calowym wyświetlaczu wykonanym w technologii AMOLED.

Model pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0 Marshmallow. Pod stylową obudową znajduje się procesor Qualcomm Snapdragon 820 z zegarem 2,15 GHz zintegrowany z układem graficznym Adreno 530. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono 64 GB pamięci wewnętrznej. Procesor jest zaś wspierany przez 4 GB pamięci RAM. O odpowiedni czas pracy modelu od ZTE na jednym ładowaniu dba bateria o pojemności 3250 mAh wyposażona w technologię Qualcomm Quick Charge 3.0.

ZTE Axon 7 może być udanym prezentem bożonarodzeniowym, ale tylko dla Świętego Mikołaja z zasobnym budżetem – jego cena została ustalona na poziomie 2399 zł (to ok. 30% więcej niż minimalne wynagrodzenie brutto).


Dodaj komentarz