Najlepsze smartfony, nowinki technologiczne, testy smartfonów
  • Home
  • Testy
  • Gry
  • Porównanie
  • Kontakt
  • Home
  • Testy
  • Gry
  • Porównanie
  • Kontakt
  • Home
  • Testy
  • Gry
  • Porównanie
  • Kontakt
  • Facebook
  • Home
  • Testy
  • Gry
  • Porównanie
  • Kontakt
  • Facebook
Bez kategorii,  News

ZTE Axon 7 Mini – kompaktowy smartfon o dużych możliwościach

9 września 2016 / Możliwość komentowania ZTE Axon 7 Mini – kompaktowy smartfon o dużych możliwościach została wyłączona

ZTE Axon 7 Mini zadebiutował na IFA 2016. Model został wyposażony w ekran o przekątnej 5,2 cala oraz ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 617. zte-axon-7-mini-kompaktowy-smartfon-o-duzych-mozliwosciach

Wyświetlacz prezentuje obraz w rozdzielczości równej 1080 x 1920 pikseli, a zatem w jakości Full HD. Zagęszczenie pikseli wynosi 424 ppi. Ekran został wykonany w technologii AMOLED. Procesor jest wspierany przez 3 GB pamięci RAM i został zintegrowany z układem graficznym Adreno 530. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono 32 GB pamięci wewnętrznej.

Oznaczenie „mini” zapewne nie odnosi się ani do wyświetlacza, ani do procesora, bo względem modelu Axon 7 nie zostały one zmienione na mniejsze. Ograniczono natomiast pamięć RAM (o 1 GB RAM) i przestrzeń na pliki (o 50%).

Na tym jednak nie kończy się specyfikacja tego modelu. Oferuje on użytkownikowi transmisję danych poprzez Wi – Fi 802.11/b/g/n, LTE, Bluetooth 4.2 oraz obsługuje GPS z A – GPS i GLONASS. ZTE Axon 7 Mini został wyposażony w hybrydowy slot Dual SIM, USB typu C i moduł NFC. Nie zabrakło nawet czytnika linii papilarnych! Przednia kamera posiada matrycę o wielkości 8 MP, a główny obiektyw z podwójną diodą doświetlającą posiada matrycę o wielkości 16 MP.

O odpowiedni czas pracy urządzenia zadba bateria o pojemności 2705 mAh. ZTE Axon 7 Mini działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0.1 Marshmallow z nakłądką graficzną ZTE. Model nie pojawi się na polskim rynku, ale na innych europejskich rynkach tak – jego sugerowana cena detaliczna wynosi 299 euro.

Przez SiwyKrasnal

Popularne

  • Samsung Galaxy A5 (2018) ...

  • Xiaomi Redmi Note 7 – duż...

  • Galaxy Note 9 – zaawansow...

  • Huawei Mate 20 Lite z dwo...

TAGI

Acer AKG Android Asus Becker BenQ BlackBerry Canon Creative Dell Genius Goclever Google Harman Kardon HTC JBL Kindle LG Logitech Manta Maurus Microsoft Mio Modecom Natec Nexus Nikon Nokia Omega Panasonic Plantronics PlayStation Prestigo Radeon Razer Samsung Sennheiser Sharp Sony Toshiba Tracer Windows Xbox Yamaha Zte

Kategorie

  • Bez kategorii
  • Gry
  • News
  • Porównanie
  • Testy

Meta

  • Zaloguj się
  • Kanał wpisów
  • Kanał komentarzy
sheyk.pl - testy smartfonów, nowinki technologiczne wszystkie prawa zastrzeżone © 2023
  • Polityka prywatności
  • Polityka plików „cookies”
  • O vortalu
  • Kontakt
sheyk.pl Motyw przez ashe.