Xiaomi zaprezentował Redmi K30 4G i 5G


News

Xiaomi Redmi K30 4G i 5G doczekały się oficjalnej premiery. Tę nieoficjalną model miał już za sobą. Chiński urząd TENAA opublikował techniczną specyfikację jednej z wersji modelu jeszcze zanim Xiaomi oficjalnie zaprezentowało obie wersje nowego modelu.

Istnieje natomiast duże prawdopodobieństwo, że obie wersje będą różniły się tylko pod względem standardów obsługi sieci. Model będzie dostępny w pięciu wariantach kolorystycznych – niebieskim, czarnym, zielonym, różowym, białym i czerwonym. Według informacji opublikowanych przez TENAA model będzie dostępny w trzech wariantach różniących się pod względem pamięci RAM i wewnętrznej:

– 6 GB RAM + 64 GB pamięci wewnętrznej,

– 8 GB RAM + 128 GB pamięci wewnętrznej,

-12 GB RAM + 256 GB pamięci wewnętrznej.

Model został wyposażony w ekran o rozdzielczości równej 1080 x 2400 pikseli o przekątnej 6,67 cala. Akumulator zasilający smartfon posiada pojemność równą 4400 mAh i gniazdo na kartę microSD. Przednia kamera posiada matrycę posiadająca rozdzielczość 20 MP. Na tylnym panelu znajduje się matryca 64 MPx.

Na dostępnych renderach, jeszcze przed oficjalną premierą, która miała miejsce 10 grudnia, widać było jednak poczwórne obiektywy na tylnym panelu i dwa na przednim panelu.

Xiaomi Redmi K30 z taką specyfikacją techniczną może być konkurentem dla wysokopółkowych marek.