Xiaomi Redmi Note z rozczarowującą specyfikacją


News

Xiaomi Redmi Note 4X rozczarowuje specyfikacją techniczną – pod obudową modelu miał znaleźć się Snapdragon. Tymczasem z informacji opublikowanych w TENAA wynika, że nowy smartfon zostanie wyposażony w Helio X20.

W TENAA pojawił się model Xiaomi – prawdopodobnie jest to smartfon Redmi Note 4X. Procesor otrzyma wsparcie w postaci 2 GB, albo 3 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono 16 GB bądź 32 GB pamięci RAM – w zależności od wersji. Dziesięciordzeniowy od MediaTek będzie zintegrowany z układem graficznym Mali – T880. Zapowiadano natomiast 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej.

Grafika będzie prezentowana przez wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala. Wyświetlacz IPS przedstawiający obraz w rozdzielczości Full HD wymaga odpowiednio mocnej baterii. Pod obudową znajdzie się akumulator o pojemności 4100 mAh.

Specyfikacja techniczna modelu obejmuje również aparat z obiektywem 13 Mp i przednią kamerę – 5 MP. Dodatkowo, urządzenie zostanie wyposażone w czytnik linii papilarnych, dual SIM i microSD.


Dodaj komentarz