Wiko View Prime – model z podwójną przednią kamerą i odporną obudową


News

Wiko View Prime zadebiutował we wrześniu 2017 r., podczas targów IFA w Berlinie. Smartfon jest odporny na wodę i pył oraz na wstrząsy. Co kryje się pod tak wytrzymałą obudową?

Model Wiko View Prime pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.1 Nougat. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor Snapdrgon 430 MSM 8937 z zegarem 1,4 GHz, zintegrowany z układem graficznym Andreno 308. Jednostka centralna otrzymała wsparcie w postaci 4 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono 64 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon jest zasilany baterią o pojemności 3000 mAh.

Transmisja danych odbywa się za pośrednictwem LTE, Bluetooth 4.2 oraz Wi – Fi. Z tyłu znajduje się czytnik linii papilarnych. Model ma dwa aparaty. Główny obiektyw został wyposażony w matrycę o wielkości 16 MP oraz kilka funkcji, m.in. Face Beauty, Auto HDR, Time Lapse. Przednia kamera ma matrycę o wielkości 19 MP i dodatkowy obiektyw o wielkości 8 MP. Wyświetlacz IPS LCD o przekątnej 5,7 cali prezentuje obraz w rozdzielczości 720 x 1440 pikseli.


Dodaj komentarz