Ultrabooki z serii Acer Aspire S7 z Windows 8


News

Firma Acer zaprezentowała nowe z serii ultrabooki Aspire S7, które zostały opracowane od podstaw tak, aby ustanowić nowy standard wzornictwa oraz komfortu użytkowania. Urządzenia wykorzystują też nowe funkcje systemu operacyjnego Windows 8.
Ultrabooki Aspire S7 są oferowane w dwóch wielkościach ekranu 13,3 oraz 11,6. Oba modele mają aluminiowe obudowy sprawiające, że są cienkie i lekkie, a jednocześnie wystarczająco wytrzymałe do codziennego użytkowania. Ponadto, wieko 13,3-calowego modelu jest pokryte błyszczącym szkłem, które nadaje ultrabookowi modny i elegancki wygląd.

Oba modele są wyposażone w 10-punktowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości Full HD, który zapewnia bogaty w szczegóły obraz podczas gier i odtwarzania filmów, a także pozwala na płynne i precyzyjne korzystanie z funkcji dotykowych. Obsługiwanie dotykowe ułatwia też nowy interfejs Acer Ring zapewniający szybki dostęp do przeglądarki internetowej, odtwarzania muzyki oraz wyświetlania zdjęć, filmów i dokumentów. Acer Ring pozwala na przejrzyste korzystanie z treści multimedialnych, natomiast nowa funkcja rozpoznawania gestów Edge Gesture ułatwia sterowanie.

Wyświetlacz większego modelu można otworzyć na płasko, co pozwala na łatwiejsze oglądanie multimediów w kilkuosobowej grupie. Akumulator w 13,3-calowym modelu wystarcza nawet na 12 godzin, natomiast w modelu 11,6 na 9 godzin pracy. W celu optymalnego wykorzystania możliwości wydajnych podzespołów, zastosowano system Acer Twin Air, który zapewnia skuteczne chłodzenie komputera oraz komfort termiczny użytkownika.

Ultrabooki z serii S7 są też wyposażone w klawiaturę z podświetleniem, którego intensywność jest automatycznie dostosowywana do oświetlenia zewnętrznego. Ultrabooki S7, zaliczane do segmentu premium, są wyposażone w funkcję Acer Green Instant On umożliwiającą szybkie uruchamianie i wznawianie pracy, a także w funkcję Acer Always Connect, która pozwala na prawie natychmiastowe nawiązywanie połączenia z Internetem.


Dodaj komentarz