Bez kategorii,  News

Ultrabook Toshiba Satellite U920t w Polsce

Nowy Ultrabook Toshiba Satellite U920t łączący w sobie notebooka z tabletem jest już dostępny w Polsce. Poniżej prezentujemy jego specyfikacje techniczną oraz cenę.toshiba-satellite_u920t-660

A mianowicie nowy ultrabook swoje pierwsze światło dzienne ujrzeć w ubiegłym roku na targach IFA , obecnie debiutuję na Polskim rynku . Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8 . Może być doskonałym wydajnym notebookiem z dostępem do pełnowymiarowej , szybkiej klawiatury , oraz poręcznym tabletem. Urządzenie wyposażone zostało w rozwiązanie Intel Sensor Solution , oznacza to , że zarządza czujnikami , których parametry maja znaczący wpływ na wydajność oraz prace ultrabooka.

Przekształcony laptop w tablet wyposażony został w 12,5 calowy dotykowy ekran z podświetleniem LED o jasności 300 NITów , który wyświetla obraz w rozdzielczości 1366×769 pikseli. Szkło zastosowane w owym urządzeniu to Corning Gorilla Glass , to odporne szkło na zarysowania ze specjalna powłoką zapobiegająca pozostawienia śladów po odciśniętych palcach . Na pokładzie Ultrabook Toshiba Satellite U920t znajdziemy procesory Intel trzeciej generacji a także układ graficzny Intel HD Graphics 400 . Nie zabrakło również dysków SSD o pojemności 256 GB. Pamięć RAM ma pojemność 8 GB .

Na wyposażeniu znajdziemy technologię Intel WiDi w wersji 3.5, moduł WiFI , Bluetooth 4.0 , złączę HDMI, czytnik karty pamięci oraz dwa porty USB 3.0.

Ultrabook Toshiba Satellite U920t jest dostępny już w Polsce w cenie 3999 złotych.