Bez kategorii,  News

Udostępniono platformę Toshiba Places – Smart TV

Dla właścicieli telewizorów Toshiba z serii RL933,RL938,RL939 ,TL933,TL938,TL939 oraz VL963 i WL968 mamy dobrą wiadomość , ponieważ Toshiba zakończyła rozmowy z dostawcami treści internetowych i tym samym udostępnia polskim użytkownikom portal Toshiba Places.

Oznacza to, że będziemy mogli korzystać z takich serwisów jak WP.TV,VOD.pl oraz Tuba.fm. Ponadto jak udało nam się dowiedzieć , dostęp do informacji zapewni nam Twitter oraz Facebook, z kolei do produkcji wideo (teledysków) – Youtube.

Teraz pokrótce przedstawimy wam zasoby platform, które zostały udostępnione użytkownikom telewizorów Toshiba. A mianowicie dzięki, możliwości korzystania z popularnej telewizji internetowej w Polsce – WP.TV będziemy mieli dostęp do autorskich produkcji, które zostały zrealizowane przez ekipę Wirtualnej Polski. Z kolei VOD.pl zadedykowany został prawdziwym miłośnikom seriali filmowych , z pewnością dostępność tej platformy ucieszy wszystkich tych, którzy kochają filmy i seriale. Dzięki aplikacji Tuba.fm użytkownik może dokonać wyboru swojego ulubionego artysty oraz muzyki , po czym muzyka zostaję odtwarzana w specjalnej , osobistej stacji. Ponadto możemy również słuchać radia za pośrednictwem Internetu. Warto wspomnieć również o tym, że na platformie Toshiba places znajduje się również zagraniczny portal Dailumotion.com.

Przyznać trzeba, że dostęp do uniwersalnego portalu Toshiba Places do dobra wiadomość . Ponieważ użytkownicy telewizorów Toshiba, o których wspomniano na samym początku artykułu , czekali z niecierpliwością na dostęp Toshiby Places w Polsce. Jak widać, czas pokazał, że warto było czekać.