Tracer Oxygen GS1- smartfon Dual SIM


News

Firma Tracer poszerzyła swoja ofertę wprowadzając do sprzedaży swój pierwszy smartfon. A mianowicie jest nim Tracer Oxygen GS1. Więcej o nim znajdziecie poniżej.tracer-oxygen-gs-660

Nowy smartfon firmy Tracer wyposażony został w 5-calowy ekran, który wyświetla obraz w rozdzielczości 800×480 pikseli. Na jego pokładzie znajdziemy dwurdzeniowy procesor z częstotliwości 1 GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Urządzenie pracuję pod kontrolą systemu operacyjnego Android ICS w wersji 4.0.4.

Na jego wyposażeniu znajdziemy dwie kamery, tylnią o rozdzielczości 5 megapikseli i funkcję autofokus oraz drugą przednią o rozdzielczości VGA, przeznaczona do wideorozmów. Na wyposażeniu nie zabrakło wbudowanego modułu Wi-Fi 802.11 b/g/n oraz Bluetooth , GPS+ AGPS i radio FM. Ponadto użytkownik ma do dyspozycji pamięć flash o pojemności 4GB , którą może zwiększyć o kolejne 32 GB za pomocą kart micro SD.Smartfon Tracer Oxygen GS1 obsługuje standardy bezprzewodowej transmisji danych HDSPA, HSPA i WCDMA. To, co przede wszystkim wyróżnia ten smartfon to obsługa standardu Dual SIM, oznacza to, że możemy równocześnie używać dwóch kart SIM.

Nowy smartfon firmy Tracer- Xymen GS1 kosztuję 650 zł .


2 komentarze on Tracer Oxygen GS1- smartfon Dual SIM

  1. Janusz

    Właśnie kupiłem ten smartfon – Oxygen GS1.Jestem zachwycony.Szybkość, konfiguralność, żadnych “zwiechów”,WiFi działa rewelacyjnie,przegladanie internetu (u mnie Opra mobile) działa rewelacyjnie szybko,wbudowany Flash Player płynnie odtwarza np. ze stron you tube.Odtwarzanie video czy przeglądanie zdjęć to czysta przyjemność.Duży ekran pojemnościowy działa (dotyk) bez zarzutu,kolory super,dużo aplikacji,podłączenie do komputera bez problemów,co więcej mamy dostęp do dysków wewnętrznego i zewnętrznego (karta SD).Dla mnie rewelacja za nieduże pieniądze.

    • Marek

      Ty Janusz czy ty przypadkiem nie masz umowy z TRACEREM jakiejś podpisanej na wychwalanie tego telefonu? bo na wszystkich stronach gdzie nie wejdę i czytam o nim tam jest Twój tekst. Wszędzie ten sam.

Dodaj komentarz