Tracer Oxygen GS1- smartfon Dual SIM


News

Firma Tracer poszerzyła swoja ofertę wprowadzając do sprzedaży swój pierwszy smartfon. A mianowicie jest nim Tracer Oxygen GS1. Więcej o nim znajdziecie poniżej.tracer-oxygen-gs-660

Nowy smartfon firmy Tracer wyposażony został w 5-calowy ekran, który wyświetla obraz w rozdzielczości 800×480 pikseli. Na jego pokładzie znajdziemy dwurdzeniowy procesor z częstotliwości 1 GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Urządzenie pracuję pod kontrolą systemu operacyjnego Android ICS w wersji 4.0.4.

Na jego wyposażeniu znajdziemy dwie kamery, tylnią o rozdzielczości 5 megapikseli i funkcję autofokus oraz drugą przednią o rozdzielczości VGA, przeznaczona do wideorozmów. Na wyposażeniu nie zabrakło wbudowanego modułu Wi-Fi 802.11 b/g/n oraz Bluetooth , GPS+ AGPS i radio FM. Ponadto użytkownik ma do dyspozycji pamięć flash o pojemności 4GB , którą może zwiększyć o kolejne 32 GB za pomocą kart micro SD.Smartfon Tracer Oxygen GS1 obsługuje standardy bezprzewodowej transmisji danych HDSPA, HSPA i WCDMA. To, co przede wszystkim wyróżnia ten smartfon to obsługa standardu Dual SIM, oznacza to, że możemy równocześnie używać dwóch kart SIM.

Nowy smartfon firmy Tracer- Xymen GS1 kosztuję 650 zł .