Bez kategorii,  Gry

Testy techniczne Heroes of the Storm

Studio Blizzard Entertainment rozpoczęło zamknięte testy wersji alfa gry Heroes of the Storm. W sieci pojawił się krótki filmik z polskimi napisami, który prezentuje elementy właśnie tej gry. Można tam obserwować dzienne wyzwania, które zostały wprowadzone do tej wersji gry oraz konkretne zadania do postaci.Gra Heroes of the Storm

Do oficjalnych testów zaproszeni zostali jedynie wyselekcjonowani gracze ze Stanów Zjednoczonych.

Jeśli chodzi o to co już wiemy na temat tej gry, to przede wszystkim każdy gracz będzie musiał przebrnąć przez samouczek, który wskażę mu jak postępować w grze i jakie funkcje ona posiada. Właściwa wersja gry dostarczy każdemu graczowi wiele wrażeń. Przede wszystkim będzie się miało dostęp do wyzwań dziennych, które wcześniej były nieaktywne. Poza tym, można będzie zdobywać dodatkowe punkty doświadczenia oraz wykonywać zadania dostosowane do danych typów postaci. W takiej sytuacji gracz odblokowywał będzie kolejne skórki.

Heroes of the Storm ma być również wzbogacony o powtórki meczów. Zabieg ten został już zastosowany w StarCraft II: Heart of the Swarm. Dość, że gracz miał możliwość obejrzenia rozgrywki ponownie, to jeszcze miał możliwość wpłynięcia na jej przebieg, jeśli końcowy wynik mu się jednak nie podobał. Taki zabieg ma zostać wprowadzony do gry studia Blizzard Entertainment.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników tej gry. Beta-testy, które odbywały się będą już niebawem dostępne będą już dla większego grona graczy. Można już zapisywać się na listę chętnych.