Testujemy słuchawki Tactic3D Rage Wireless


Testy

Ostatnio mieliśmy okazję przetestować bezprzewodowe słuchawki firmy Creative , a mianowicie – Tactic3D Rage Wireless. W niniejszym artykule podzielimy się z wami naszymi wrażeniami, spostrzeżeniami oraz przedstawimy plusy i minusy tychże słuchawek. Tak, więc zainteresowanych, zapraszamy do lektury.0001ZIRPTB5P6P5J-C116-F4

WYGLĄD

Słuchawki, Tactic3D Rage Wireless od Creative wyróżniają się oryginalnym wyglądem. Przede wszystkim są duże i zostały wykonane z przyjemnego w dotyku materiały, co ważne materiał jest bardzo wytrzymały, by najmniej na taki wygląda. Pałąk jest solidnie wykonany, gąbka użyta w tych słuchawkach ma sporą wielkość, co w dużym stopniu wpływa na wygodę ich użytkowania. Nauszniki są podświetlane i stylowe. Pudełko jak i same słuchawki utrzymane jest w takich samych kolorach czerwono-czarnych. Słuchawki mimo tego, iż są dużą, są bardzo wygodne, a gąbka bardzo szybko dopasowuję się do kształtu głowy. Jedynym mankamentem, jeśli chodzi o ich wygląd, to jest ich waga, gdyż słuchawki te całkiem sporo ważą, co może przeszkadzać użytkownikowi przy ich dłuższym użytkowaniu.

Jeśli chodzi o szczegóły to pałąk jest stalowy a na lewej muszli sluchawek mamy pokrętło głośności, klawisz mutowania mikrofony, dwa wejście, jedno na odpisany w pełni regulowany mikrofon a dugi na kabel zasilający. Ponadto na lewej stronie znajdziemy również przycisk, który posłuży nam do włączenia i wyłączenia headsetu.

SPOSTRZEŻENIA I WRAŻENIA

Chyba nie musimy pisać, że sprzęt Creative to górna półka i zawsze firma ta stawia na bardzo dobrze brzmienie. W przypadku testowania słuchawek podczas słuchania muzyki oraz oglądania filmów czy też grania, w oby trzech wariantach sprzęt ten sprostał naszym oczekiwaniom. To, co nas raziło to zbyt mocna przepuszczalność dźwięków słyszanych w słuchawkach, trochę mija się to z celem użycia tego rodzaju sprzęty. Ogromnym atutem słuchawek Tactic3D Rage Wireless jest ich funkcja bezprzewodowa, która powinna cieszyć każdego użytkownika. Zasięg słuchawek sięga do 10 metrów, jednak podczas ich testowania zauważyliśmy, że jest znacznie większy. Na pochwałę zasługuję również akumulator, który pozwala nam na 16 godzin bezprzewodowego użytku. Atutem jest również ładowanie tego sprzętu, gdyż przebiega bardzo szybko.0001ZIS7JTHYGDHD-C116-F4

PLUSY I MINUSY

Czas na plusy i minusy. Zacznijmy, zatem może od mankamentów słuchawek Tactic3D Rage Wireless . Jak każdy sprzęt i ten ma swoje minusy, jednakże dla pocieszenia jest ich nie wiele. Ich minusem na pewno jest wspomniana wyżej przepuszczalność dźwięków dochodzących ze słuchawek, co w dużej mierze może przeszkadzać osobą trzecią. Również po dłuższym czasie, mogą pojawić się problemy z komfortem ich użytkowania, ponieważ są wielkie, przez co dużo ważą. Do zestawu nie są dołączone sterowniku i aby ich użyć musimy skorzystać z Internetu.

Jeśli chodzi o plusy to na szczęście jest ich znaczenie więcej niż minusów. Ogromnym atutem słuchawek od Creative jest bardzo dobra jakość dźwięku. Tym razem firma ta również nas nie zawiodła pod tym względem spisała się na medal. Zasięg działania a także żywotność baterii również jest imponująca. Słuchawki maja dołączony mikrofon oraz oprogramowania i funkcje zmiany kolorów. Stylowy wygląd i ich solidne wykonanie również zasługuje na pochwałę.

OCENA

Tak jak zwykle na 10-punktową skalę, ten model oceniamy na 8, 5 punktów.