Telewizor 84 cale do domu – czy aby nie za dużo ?


News

Firma LG poszerza swoją dotychczasowa ofertą o nowy telewizor, tym razem będzie to prawdziwy gigant zważywszy na to , że nowość od LG -84LM960V wyposażono w 84 calowy ekran o rozdzielczości 3840×2160 pikseli.

Nowy telewizor od LG został stworzony z myślą o użytkownikach którzy chcą wprowadzić do swoich domów nowy design . Czy aby urządzenie tak pokaźnych rozmiarów nie jest zbyt olbrzymim dodatkiem w który mielibyśmy wyposażyć wnętrza naszych salonów ? To z pewnością kwestia indywidualna , zależna od ludzkich potrzeb oraz gustów i guścików.

84 calowy telewizor ma zainstalowany UpScaler, dzięki któremu dopasowuję się materiał do możliwości telewizora, wszystko po to by uzyskać jak najwyższą jakość obrazu .Ponadto telewizor został wyposażony w zestaw głośników , które będą równie dobre niczym zestaw kina domowego . Jego ogromnym atutem, jest technologia 3D dzięki której możemy oglądać filmu ,zdjęcia i grać w gry w okularach , które niewymaganą doładowania . Technologia 3D sprawia , że widz poczuję się w swoim domu niczym na Sali kinowej . Duży wyświetlacz z bardzo dobrą jakością obrazu pozwoli nam wczuć się w akcję filmu bądź gry .

To nie małe cudo dostępne ma być w sklepach już w listopadzie bieżącego roku w cenie 80 tyś . zł. Cena jak na telewizor jest kolosalna , ale przyznać trzeba , że w tym wypadku jest za co płacić. Owy telewizor LG UD 3D jest tak wielki jak cztery telewizory o przekątnej 42 cali. Któż z nas nie chciał by zafundować sobie własnej Sali kinowej, z tak dużym sprzętem spokojnie możemy stworzyć swoje własne , prywatne kino nie wychodząc z domu. Jednak jak wiadomo nie ma nic za darmo i za przyjemności trzeba słono zapłacić. Ciekawe tylko , czy znajdzie się dużo klientów , którzy zdecyduję się na zakup nowego urządzenia od LG. Cena jak sam telewizor jest olbrzymia ,ale i pewnie na ten sprzęt znajdzie się klient.


Dodaj komentarz