Świat smartfonów oczarowany przez Huawei Honor Magic


News

Huawei Honor Magic już został oficjalnie zaprezentowany. Producent dopracował oprogramowanie i zadbał o każdy szczegół – design prezentuje się bardzo stylowo i niekonwencjonalnie.

Czarująco innowacyjny Huawei Honor Magic stał się obiektem zainteresowania potencjalnych nabywców już w momencie, gdy w sieci pojawiły się plotki na temat zastosowania procesora Kirin 960. Niemniej ostatecznie pod obudową znalazł się ośmiordzeniowy procesor Kirin 950 z zegarem 2,3 GHz. Procesor będzie miał wsparcie w postaci 4 GB pamięci RAM. Przestrzeń na pliki użytkownika to 64 GB pamięci wewnętrznej.

Huawei Honor Magic jest zaliczany do kategorii kompaktowych smartfonów. Wyświetlacz w rozmiarze 5,09 cala będzie prezentuje obraz w rozdzielczości 2K. Ekran został wykonany w technologii AMOLED. Specyfikacja techniczna obemuje również podwójny aparat (12 MP) oraz przednią kamerę (8 MP).

Miłą niespodzianką dla konsumentów jest odmieniony design. Huawei od dłuższego czasu – przy okazji kolejnych wypowiedzi na temat modelu – podkreśla, że stawia na innowacyjne rozwiązania. Smartfon Huawei Honor Magic wyróżnia się na tle ogólnych zasad designu tej marki, jak i designu smartfonów w ogóle.

Huawei Honor Magic otrzymał akumulator o pojemności 2900 mAh z funkcją ultra szybkiego ładowania. Transmisja danych odbywa się za pośrednictwem modułu Bluetooth 4.2, portu microUSB, jack 3.5 mm, GPS i Wi-Fi. Innowacyjność modelu została podkreślona przez zestaw inteligentnych funkcji (Wise Screen, FaceCode Intelligent Recognition, Honor Magic Live, DeepThink).


Dodaj komentarz