Stylowe radio – Philips Original


News

Firma Philips poszerza swoją dotychczasową ofertę o nowe stylowe radio , a ma nim być Philips Original. Czym wyróżniać będzie się nowe radio o tym piszemy poniżej.

A mianowicie najnowsze radio od Philipsa to połączenie klasyki z nowoczesnością. Radio wyposażone zostało w stereofoniczny tuner FM i zestaw głośników z systemem Bass Reflex ,który różni się od tradycyjnego systemu kompaktowego tubą basową .Dzięki systemowi Bass Reflex urządzenie emituję czyste niskie i wysokie tony oraz głębokie basy.

Nowe urządzenie od Philipsa , posiada również podstawkę dokującą, dzięki, której możemy podłączyć do zestawu ze stacją dokującą , takie urządzenia jak iPhone czy iPad . Zaletą podstawki dokującej jest to, że automatycznie ładuję wszystkie urządzenia po zadokowaniu. Jeśli będziemy chcieli słuchać muzyki, którą mamy w urządzeniu przenośnym wystarczy, że podłączymy urządzenie do portu AUDIO-IN -3, 5 mm .

Ponadto ze sklepu firmy Apple a mianowicie z App Store możemy pobrać darmową aplikację – Home Studio. Dzięki której będziemy mieli dostęp do funkcji konfiguracji budzika , oznacza to , ze możliwe będzie ustawienie czasu trwania budzika , rodzaj dźwięku a także poziom głośności .

Philips Original jak samo jego nazwa mówi to oryginalne radio , które po za ciekawym wyglądem, ma do zaoferowania inne rzeczy .Tak jak pisaliśmy powyżej,prócz radio znajdziemy w nim tuner stereo FM oraz podstawkę dokującą do iPhona /iPada. A wszystko to w cenie 799 złotych. Wydawać może się dużo , jak za radio , ale sami przyznajcie ,że jego design zachwyca ,ale czy to wystarczy by przekonać do siebie klientów – o tym przekonamy się już wkrótce . A jak wam podoba się nowe Original Radio ORD7100C od Philipsa ?