Star Wars: Battlefront Bespin


Gry

21 czerwca 2016 r. odbędzie się premiera Star Wars: Battlefront Bespin. Jej akcja została osadzona w świecie przedstawionym znanym popkulturze od ponad dwóch dekad.Opis gry

Gra toczy się w trybie multiplayer i wymaga dostępu do Internetu. Star Wars: Battlefront Bespin ma charakter dodatku DLC do sieciowej gry akcji wydanej w listopadzie 2016 r. Dodatek jest przeznaczony dla osób w wieku od 16 lat, co wynika z obecności elementów przemocy. Na platformie PC Windows gracze już otrzymali do niego dostęp.

Nowością wartą uwagi jest wprowadzenie dwóch nowych bohaterów do świata gry. Jednym z nich jest przemytnik Lando Carlissiana. Drugim zaś jest łowca nagród Dengara. Pierwszy z bohaterów posiada umiejętnóść oceny sytuacji. W walce z wrogami korzysta z szeregu różnych trików. Został on wyposażony w ciężki blaster.

Innymi nowościami są cztery nowe mapy przeznaczone do trybu wieloosobowego. Za ich pomocą można odwiedzić miejsca, które wcześniej nie były dla gracza dostępne. Mowa o takich lokalizacjach jak komory zamrażania karbonitowego, Miasto w Chmurach, Laboratoria Boiniip oraz Pałac Administratora.

Dodatek Star Wars: Battlefrony Bespin wprowadza dodatkowo nowy pojazd – cloud car. Bohaterowie mogą też korzystać z dwóch nowych blasterów, takich jak krótkodystansoy EE-4 oraz wersja X – 8 dla snajperów.


Dodaj komentarz