Sony Xperia Z – polska premiera 18 lutego


News

Smartfon Sony Xperia Z swoją polską premierę będzie miał już w przyszłym miesiącu – 18 lutego. Dla przypomnienia prezentujemy w skrócie jego specyfikacje techniczną oraz cenę – która jak zapewne się domyślacie będzie kolosalna.Sony-XPeria-Z-medium

A mianowicie nowy smartfon Sony Xperia Z został wyposażony w 5 –calowy ekran , który wyświetla obraz w rozdzielczości 1920×1080 pikseli (441ppi). Na jego pokładzie znajdziemy 4-rdzeniowy procesor Snapdragon oraz 2 GB pamięci RAM. Największym atutem nowego urządzenia od firmy Sony jest to ,że nowy smartfon Sony Xperia Z odporny będzie na wodę oraz kurz . Nie zabrakło w nim również pokaźnego aparatu o rozdzielczości 13 Mp.

Za nowy smartfon Sony Xperia Z będziemy musieli zapłacić około 2800 złotych . Tak jak pisaliśmy na początku artykułu , jego premiera przewidziana jest na 18 lutego , jednakże data ta może ulec jeszcze zmianie. Póki co wszyscy spodziewaliśmy się sklepowej premiery w marcu , ale na polskiej witrynie Sony widnieje data -18 lutego.

Nowy smartfon od Sony to urządzenie z wyższej półki, charakteryzuje się bardzo dobrą specyfikacje techniczna . Jego cena jest kosmiczna, ale to dobrej jakości sprzęt – miejmy nadzieję , że będzie wart swojej ceny. Czy uda się odnieść mu sukces i znaleźć klienta na tak drogi sprzęt o tym z pewnością przekonamy się już wkrótce. A jaka jest wasz opinia na temat nowej Xperi od Sony ? być może jest wśród was ktoś , kto już dziś wie , że zdecyduję się na kupno tego smartfonu . Nowych nabywców urządzenia Sony Xperia Z prosimy o podzielenie się wrażeniami i opinią o nowo nabytym sprzęcie . Ciekawe tylko , czy naprawdę ten smartfon będzie tak dobrze odporny na wodę jak zapewnia o tym producent.


Dodaj komentarz