Smartfon z logo KFC – sprawdziliśmy, co ma pod obudową


News

Smartfon z logo KFC ma specyfikację techniczną podobną do specyfikacji Huawei Enjoy 7. Nie będzie jednak dostępny dla wszystkich. Owoc współpracy Huawei i KFC powstał tylko w liczbie 5.000 sztuk.

Smartfon prezentuje obraz za pomocą 5 – calowego ekranu. Grafika jest wyświetlana w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czyli w jakości HD. Urządzenie zostało wyposażone w kamerę 5 MP do wideorozmów i selfie oraz główny aparat fotograficzny o wielkości 13 MP wspierany przez diodę doświetlającą LED i funkcję PDAF.

Pod obudową znajdziemy czterordzeniowy procesor Snapdragon 425 wspierany przez 3 GB pamięci RAM i zintegrowany z układem GPU Adreno 308. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono 32 GB pamięci wewnętrznej. Można ją powiększyć o maksymalnie 128 GB za pomocą karty microSD 128 GB. O odpowiedni czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu dba bateria o pojemności 3020 mAh. Model działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat.

Transmisja danych odbywa się a pośrednictwem LTE, Bluetooth 4.1 oraz Wi-Fi 802.11 b/g/n. Urządzenie dostępne tylko w wersji limitowanej otrzymało również czytnik linii papilarnych. Sugerowana cena detaliczna tego telefonu wynosi 1099 juanów (162$).


Dodaj komentarz