Bez kategorii,  News

Słuchawka Plantronics CS530N

Niezwykle lekka bezprzewodowa słuchawka Plantronics CS530N umożliwia prowadzenie rozmów w odległości do 100 m od telefonu stacjonarnego
Zestaw słuchawkowy CS530N to najnowsza propozycja Plantronics z popularnej serii CS500, która kolejny raz wyznacza wyższy standard komunikacji przez telefon stacjonarny. Zaawansowana technologia DECT (1,8GHz) zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i umożliwia współpracę z większością przewodowych telefonów biurowych i central.

Słuchawka nauszna wyposażona w mikrofon z redukcją szumów otocznia jest jedną z najlżejszych na rynku, bo waży zaledwie 25 gram. Umożliwia zdalnie odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych. Nawiązywanie połączenia następuje też automatycznie po zdjęciu urządzenia ze stacji bazowej/ładowarki.
CS530N w nowym eleganckim wydaniu, w opływowym kształcie, z magnetycznym uchwytem ładowania, oferuje tą samą wygodę noszenia co poprzedni model CS70. Zestaw zapewnia nową szerokopasmową jakość dźwięku, ale przy tym większą wydajność i niezawodność.

Pozwala na maksymalną mobilność, dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania energią optymalizującemu zasięg i czas rozmów. Prostotę użytkowania zapewnia instalacja plug-and-talk oraz przyciski zdalnego odbierania/kończenia połączeń*, VOL +/- i wyciszania umieszczony na słuchawce. Ponadto, nowa słuchawka CS530N niweluje zbyt głośne dźwięki, które mogą wystąpić podczas rozmowy, chroniąc w ten sposób użytkownika.

Cechy Plantronics CS530
Elegancki design bezprzewodowego zestawu słuchawkowego
Zasięg do 100 metrów od telefonu
Zaawansowany szerokopasmowy dźwięk
Przycisk odbierania/kończenia połączeń, VOL +/- i wyciszania umieszczony na słuchawce
Inteligentny system zarządzania energią optymalizuje zasięg i czas rozmów
Połączenia konferencyjne przy wykorzystaniu maksymalnie trzech dodatkowych słuchawek z serii CS500
Opcjonalny elektroniczny interfejs do zdalnego odbierania/kończenia połączeń (kabel EHS lub elektromechaniczny Plantronics HL10)
Funkcja IntelliStand – automatyczne odbieranie rozmowy po zdjęciu słuchawki z bazy (przy zastosowaniu HL10 lub interfejsu elektronicznego)
Technologia superior DECT 6,0 (1.9GHz) eliminuje zakłócenia sieci Wi-Fi
Wykrywa i eliminuje nagły wzrost poziomu natężenia dźwięku, chroni słuchu przed dźwiękiem powyżej 118dB
Mikrofon z funkcją redukcji szumów otoczenia
Dźwiękowa sygnalizacja braku zasięgu
Do 6 godzin rozmów
Waga 25 gram
Bateria litowo-jonowa
24 miesięczna gwarancja

Cena netto: 259 EUR