Sharp Pi – średniak z Wi-Fi Direct i podwójnym aparatem


News

Sharp Pi jest smartfonem wyposażonym w kolorowy wyświetlacz o przekątnej 5,20 cala. Całość zasila bateria o pojemności 3050 mAh. Pod obudową znajduje się czterordzeniowy procesor. Jednym zdaniem – mamy do czynienia z przeciętnym mid – endem.

Sharp Pi prezentuje obraz w rozdzielczości 720 x 1280 pikseli. Zagęszczenie pikseli wynosi 282 ppi. Ekran został wyposażony w wyświetlacz IPS TFT. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat.

Procesor MediaTek MT6737 z zegarem 1,25 GHz został zintegrowany z układem graficznym ARM Mali – T720 MP2. Jednostka centralna otrzymała wsparcie w postaci 2 GB RAM-u. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono 16 GB pamięci wewnętrznej.

Główny aparat posiada matrycę o wielkości 13 MP z lampą błyskową LED. Dodatkowa matryca ma wielkość 2 MP. Przednia kamera posiada matrycę o wielkości 8 MP. Transmisja danych odbywa się za pośrednictwem LTE, Bluetooth i Wi-Fi 802.11 b/g/n z funkcją Wi-Fi Direct. Model został też wyposażony w USB 2.0 OTG oraz moduł GPS z obsługą A-GPS.


Dodaj komentarz