Secret World Legends zadebiutuje 26 czerwca


Gry

26 czerwca 2017 r. zadebiutuje Secret World Legends – gra typu RPG z elementami akcji, która toczy się we współczesnym świecie.

Rozgrywka opiera się na motywie konfliktu o władzę między przedstawicielami templaruszy, iluminatów i innych grup. Ich świat jest celem ataku wampirów i wilkołaków. Gracz wciela się w bohatera, który staje do dynamicznej walki mając do dyspozycji środki konwencjonalne i magię. Rozgrywka może toczyć się w pojedynkę, albo w trybie multiplayer.

Gra będzie dostępna wyłącznie w angielskiej wersji językowej. Charakterystyczną cechą gry jest rozbudowana warstwa fabularna. Secret World Legends została wydana w modelu free-to-play jako restart MMORPG The Secret World. Fabuła nowej gry jest kontynuacją podstawowej wersji.

Świat przedstawiony obejmuje między innymi Nowy Jork, Londyn, Seul, Tokio, Transylwanię Kair. Główna linia fabuły, włącznie z pobocznymi zadaniami zapewnia dobrą zabawę co najmniej na kilka tygodni. Gracz w walce ze złymi siłami ma do dyspozycji broń palną i broń białą, a także magię. Dostępny ekwipunek powiększa się wraz z doświadczeniem gracza. Zaletą gry jest również duży zakres możliwości modyfikacji wyglądu postaci obejmujący rozmaite kostiumy i akcesoria.