Samsung Galaxy XCover Field Pro z pancerną obudową


News

Samsung zaprezentował nowy, odporny na uszkodzenia mechaniczne smartfon. Premiera odbyła się podczas konferencji Międzynarodowego Stowarzyszenia Szefów Policji (International Association of Chiefs of Police).

Smartfon zaprezentowany na zdjęciu powyżej jest najnowszym urządzeniem marki Samsung przeznaczonym do pracy w terenie. Model zostały wyposażony w funkcję Push-to-Talk oraz technologie bezpieczeństwa przechowywania informacji.

Model sprawdzi się jako służbowy smartfon dla klientów korporacyjnych i rządowych, a także dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują telefonu odpornego na uszkodzenia, zapewniającego jednocześnie możliwość wykonania dobrej jakości zdjęć i odpowiedni pakiet modułów łączności.

Samsung Galaxy XCover Field Pro posiada wyświetlacz o przekątnej 5,1 cala w rozdzielczości QHD, czyli 2560 x 1440 pikseli. Pod obudową znajduje się ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 9810. Smartfon obsługuje LTE Cat. 11 3CA. Model jest dostępny w wersji z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej.

Użytkownik może zwiększyć pamięć na pliki do 512 GB za pomocą karty microSD. Model posiada 12 – megapikselowy aparat główny na tylnym panelu i przednią kamerę o rozdzielczości wynoszącej 8 MP. Model posiada również czytnik linii papilarnych. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 9.0 Pie.

Smartfon jest zasilany przez baterię o pojemności 4500 mAh bez wsparcia ze strony szybkiego ładowania i ładowania indukcyjnego.