Samsung Galaxy S8 Edge – co wiemy o jego specyfikacji?


News

Samsung Galaxy S8 Edge jest coraz mniej tajemniczy – w sieci pojawiają się nowe doniesienia na temat teogo smartfonu. Jednym słowem, przedstawiamy najnowsze informacje na temat modelu, który na rynek trafi w 2017 r. samsung-galaxy-s8-edge-co-wiemy-o-jego-specyfikacji

Sugerowana data premiery w Wielkiej Brytanii to 26 lutego 2017 r. Data pojawiła się w sieci, ale tak donoszą eksperci. Informacja nie została potwierdzona przez producenta. Kolejne informacje – bardziej prawodopodobne – dotyczą zastosowania gogli Daydream VR oraz układu graficznego ARM Mali – G71 GPU. Oprócz bardzo wydajnego układu graficznego specyfikacja modelu uwzględnia ekran prezentujący obraz w rozdzielczości 4K.

Konsumenci czekają na dwe wersje modelu – Samsung Galaxy S8 oraz Samsung Galaxy S8 Plus. W Korean Herald zostały opublikowane informacje o tym, że koreański producent przygotowuje dwa wyświetlacze typu Edge, które zastąpią standardową wersję ekranu. Rozmiary przygotowywanych ekranó wynoszą 5,1 cala oraz 5,5 cala.

Na co jeszcze czekają konsumenci? Niektórzy spodziewają się zmiany designu. Zapewne będzie to połączenie szkła i metalu, raczej niezbyt różniące się od dotychczasowej kompozycji. Wątpliwości mamy także co do zastosowania wymiennej baterii, choć można spodziewać się funkcji szybkiego ładowania bezprzewodowego.