Samsung Galaxy J7 (2017) – przedsprzedaż ruszyła pełną parą


News

Samsung Galaxy J7 (2017) należący do mid – endów już jest dostępny w przedsprzedaży. Polscy konsumenci zapewne będą zadowoleni z poziomu cen.

Ceny na rynkach zachodniej części Europy często są ustalane na nieco innym poziomie niż w Polsce. W rezultacie konsumenci w Niemczech i Francji zarabiający więcej, płacą za smartfon mniej – stać ich na zakup modelu bez konieczności zakupu na raty u operatora.

Polscy konsumenci mają mniejsze wynagrodzenia (przeciętnie), a dostępne smartfony są dostępne w nieco wyższych cenach niż na zachodzie Europy i różnica walut niewiele ma tu do rzeczy. Samsung postanowił tym razem przełamać ten paradoks i zaoferować model ze średniej półki w bardzo dogodnej cenie.

Samsung Galaxy J7 (2017) jest dostępny w cenie 1299 zł. Z kolei w krajach zachodniej Europy, gdzie ceny są podawane w euro, po przeliczeniu na złotówki konsument zapłaciłby ok. 1500 zł. Ceny budżetowego Samsunga Galaxy J3 (2017) i średniaka J5 (2017) również tę tendencję odzwierciedlają – na naszą korzyść.

Smartfon Samsung Galaxy J7 (2017) może podbić serca polskich konsumentów – ma lepszą przednią kamerę w porównaniu z poprzednią generacją, a także wyświetlacz o większej rozdzielczości (Full HD). Procesor otrzymał o 1 GB pamięci RAM więcej (3 GB RAM), a bateria ma większą moc (3600 mAh).


Dodaj komentarz