Samsung EH5020 – nowy telewizor specjalny na cyfryzację


News

Samsung poszerza swoją dotychczasową ofertę o nowy telewizor ,a mianowicie Samsung EH 5020 . To specjalny model , który został stworzony z myślą o cyfryzacji . To idealne innowacyjne rozwiązanie na cyfryzację w Polsce.
Nowy telewizor od Samsunga jest łatwy zarówno w montażu jak i jego instalacji . Co ważne, w przypadku tego modelu nie potrzebujemy dekodera,ani anteny satelitarnej, gdyż wymagana jest tylko tradycyjna antena telewizyjna. Ponadto korzystanie z odbioru telewizji cyfrowej za pomocą Samsunga EH5020 nie wymaga sterowania dwoma pilotami, jak to zazwyczaj bywa podczas użytkowania z telewizora oraz innego dekodera, do którego dostajemy pilot.

Samsung EH5020 wyposażony został w ekran LED w jakości full HD o rozdzielczości 1920×1080 pikseli . Telewizor dostępny jest w dwóch modelach : 32 i 40 cale. Oby dwa modele dedykowane są do cyfryzacji sygnału , kanały stroimy poprzez tzw. trzy kroki: potwierdzamy predefiniowany język polski, automatycznie stroimy telewizor oraz zatwierdzamy wybór wyszukanych kanałów .
Nowy telewizor od Samsunga posiada czujnik intensywności oświetlenia w pomieszczeniu tzw. Eco Sensor . W jego specyfikacji znajdziemy również tuner cyfrowy DVB-T MPEG4 , 1 tuner PIP,Digital Noise Filter, złącze USB 2.0- ConnectShare Movie,Dolby Digital Plus,SRS TheaterSound .

Samsung EH5020 klasy energetycznej A wyposażono również w złącza antenowe, Component, Composite,Scart HDMI x2 oraz optyczne wyjście Audio. Ponadto wejście audio Mini Jack, Common Interface + i USB x1.
Nowe urządzenie od Samsunga możemy zarówno postawić na stoliku jak i zawiesić na ścianie. Za model 32 cale – UE32EH5020 zapłacimy 1649 złotych, z kolei model 40 cali -UE40EH5020 , kosztuję 2199 złotych.


Dodaj komentarz