Redmi K20 i K20 Pro – podsumowanie przed premierą


News

Smartfony Redmi K20 i Redmi K20 Pro już niebawem zostaną oficjalnie zaprezentowane. Do sieci wyciekły już prawdopodobnie oficjalne grafiki obu modeli, a także grafiki prezentujące szczegóły konstrukcji smartfonów.

Podstawowy model Redmi K20 będzie zasilany przez akumulator o pojemności 4000 mAh. Model został wyposażony w ekran o przekątnej 6,39 cala, o rozdzielczości Full HD+. Specyfikacja techniczna modelu uwzględnia również aparat fotograficzny o rozdzielczości 48 MP. Pozostałe dwie matryce składające się na główny aparat umieszczony na tylnym panelu to matryca 8 MP i 13 MP. Pod obudową najprawdopodobniej znajdzie się procesor Snapdragon 730 wspierany przez 6 GB pamięci RAM.

Według aktualnych doniesień w sieci internetowej Redmi K20 Pro będzie czerpał energię z baterii o pojemności 4000 mAh. Pod obudową znajdzie się Snapdragon 855. Główny aparat otrzyma matrycę w rozdzielczości 48 MP.

Redmi K20 Pro będzie dostępny w trzech wariantach pamięci w tym:

– 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej

– 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej

– 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej

Więcej szczegółowych informacji na temat obu modeli zostanie opublikowanych w dniu długo oczekiwanej premiery. Oba modele będą reprezentowały średnią półkę cenową.