Przenośny boombox GX-M10 Sharp


News

Firma Sharp wprowadziła na rynek nowe urządzenie, które od października dostępne jest w sklepach w kolorach jaskrawo-pomarańczowych w cenie 1099zł. Mianowicie mowa o przenośnym boomboxie GX-M10 .
Nowy boombox od Sharpa ma łączyć ducha lat 80-tych z innowacyjnymi rozwiązaniami. Nowy sprzęt wyposażony został w stację dokującą iPod/iPhone oraz port USB, wejście dla mikrofonu i dla gitary. Ogromną zaletą nowego boomboxa jest jego aż 100 W mocy.Stacja dokująca dla urządzeń Appla nie tylko odtwarza muzykę, ale również umożliwia ładowanie odtwarzacza. Dla bezpieczeństwa stacja dokująca znajduję się pod przezroczystą pokrywą ochronną.

To przenośne urządzenie, które niewątpliwie podbiję serca pasjonatów muzyki i tańca. Jego niezwykły i stylowy wygląd robi ogromne wrażenie. Nowy boombox nastawiony jest przede wszystkim na potężny dźwięk. Posiada również szereg rozmaitych funkcji.
Urządzenie iPod, które jest zadokowane może być sterowane za pomocą oddzielnych przycisków na boomboksie lub przycisków na pilocie zdalnego sterowania. Co ważne, do boomboksa można podłączyć każdy nośnik, który jest zgodny ze standardem USB i odtwarzać na nim muzykę.

Kolejnym atutem boomboxa GX-M10 oferowanego przez firmę Sharp są dodatkowe wejścia dla mikrofon i gitarę, które przede wszystkim ucieszą użytkowników preferujących odtwarzanie własnej muzyki na żywo.
GX-M10 wyposażony został w dwa 13-centymetrowe głośniki niskotonowe z kanałami bass-reflex ,za emisje średnich i wysokich częstotliwości odpowiedzialne są głośniki przednie..Urządzenie zasilane jest z baterii lub bezpośrednio z sieci elektrycznej. Dostępny jest również 12-woltowy zasilacz. Do zestawu dołączany jest praktyczny pasek na rami