Pro Evolution Soccer 2018 – sportowa gra dla osób w każdym wieku


Gry

Pro Evolution Soccer 2018 jest kolejnym wydaniem znanej gry sportowej. W poprzedniej edycji głównym ulepszeniem było rozwinięcie sztucznej inteligencji rywali.

W najnowszej edycji drużyna przeciwnika nie tylko analizuje styl ofensywnej gry i dostosowuje się do sytuacji na boisku, ale również analizuje i zapamiętuje zagrania w obronie. Zespół pracujący nad rozwinięciem tej gry zadbał również o przemodelowanie systemu kontroli nad piłką.

Kolejną ważną zmianą jest Real Touch+ oraz nowe tryby gry. W trybie myClub zstał zastosowany taki sam system, jak w Versus. W oparciu o rozegrane spotkania gracz może przeanalizować styl gry rywali. System scoutingu został przemodelowany w ten sposób, że dodano do niego funkcję sieciowej kooperacji. Niewielkie, raczej kosmetyczne zmiany wprowadzono w trybach Become a Legend i Divisions.

W rozbudowanym edytorze można zmieniać nazwy klubów oraz nazwiska zawodników. Licencję posiadają nie tylko rozgrywki Ligue 1, 2 i Eredivisie, ale również Liga Mistrzów, Superpuchar Europy, Liga Europy i azjatycka Champions League.