Premiera Samsunga Galaxy S10 Lite i Note 10 Lite opóźniona


News

Samsung Galaxy S10 Lite i Note10 Lite zadebiutują na rynku prawdopodobnie dopiero w 2020 r. Rendery obu modeli już krążą jednak w sieci. Producent planuje premierę w połowie stycznia – jak podaje m.in. Bloomberg.

Niemniej pojawiły się również informacje o tym, że premiera może przesunąć się na 22 marca – taka data widnieje na wyświetlaczach w opublikowanych renderach.

Samsung Galaxy S10 Lite i Note 10 Lite będą „słabszymi” wariantami flagowców, dostępnymi w niższych cenach. Urządzenie może trafić na rynek pod nieco inną nazwą – na razie producent nie dementuje tej informacji.

Geekbench opublikował informacje na temat nowego modelu Samsunga – SM – N770F. Model został wyposażony w procesor Exynos 9810, który został wykonany w technologii 10 nm. Procesor otrzyma wsparcie w postaci 6 GB pamięci RAM. Model będzie pracował pod kontrolą systemu operacyjnego Android 10. W związku z nazwą kodową obejmującą „N” pojawiły się sugestie, że może to być Samsung Galaxy Note10 Lite.

Tymczasem w sieci krążą już rendery Samsunga Galaxy S11+. Niestety nie prezentuje się on najlepiej. Na tylnym panelu znajduje się ogromny moduł z aparatem fotograficznym. Spekuluje się, że na dużej prostokątnej wyspie fotograficznej znajdzie się aparat fotograficzny o rozdzielczości 108 MPix.