Panasonic TH-103PF12 za 270 tyś.- najdroższy telewizor w Polsce


News

Za najdroższy telewizor w Polsce – Panasonic TH-103PF12 o przekątnej ekranu 103 cale musimy zapłacić 270 tyś. Chodź cena wydaję się niezwykle kolosalna, sam producent zapewnia ,że telewizor jest wart swojej wysokiej ceny.
Najdroższy telewizor w Polsce wyróżnia się ogromną przekątną 103 cali z obrazem Full HD , bardzo dobrą głębią czerni oraz dobrym , wyrazistym dźwiękiem. Ekran został zabezpieczony hartowym szkłem , dzięki któremu Panasonic TH-103PF12E , nadaję się do użytku również w warunkach zewnętrznych . Dla zwykłego, przeciętnego użytkownika to zapewne zbyt mało, by móc stwierdzić, że telewizor od Panasonica jest wart swojej ceny.

Dlatego tego typu urządzenie idealnie nadaję się, jako specjalistyczny sprzęt, wykorzystywany w takich miejscach jak hotele, restaurację oraz sale konferencyjne. I w większości to właśnie w takich miejscach jest on użytkowany , chodź przyznać trzeba , że jego cena jest przerażająca. Z pewnością nie jest to sprzęt , który wykorzystamy w naszych domach do użytku domowego z racji na jego pokaźny rozmiar.

Panasonic TH-103PF12 to przede wszystkim profesjonalny monitor plazmowy o rozdzielczości 1920×1080 z panelem NeoPDP najnowszej generacji oraz gradacją 6144 stopni odcieni i kontrastem natywnym 40 000:1 .Wysoka jakość obrazu zapewnia uwidocznienie każdego szczegółu na ekranie. Warto zwrócić uwagę na to , że pomimo tego, że panel ma rozdzielczość 1920×1080 full HD to jest to zazwyczaj tylko rozdzielczość statyczna . W większości paneli full Hd podczas projekcji ruchu wyświetlane jest nie więcej niż 800 linii. W przypadku tego modelu , mamy do czynienia z wyświetleniem 1080 linii.

To gigantyczne urządzenie od Panasonica mierzy 227×128 cm i waży aż 201 kg. Czy telewizor wart 270 tyś. jest godny poświęcenia uwagi , trudno określić . Z pewnością przeciętny człowiek nie pozwoli sobie na zakup tego rodzaju urządzeń , nie chodzi tu już o kolosalną cenę ale miejsce do zagospodarowania tak dużego telewizora w naszych domach.


Dodaj komentarz