Oukitel U22 – 4 aparaty to nie za dużo?


News

Oukitel U22 właśnie ujrzał światło dzienne – smartfon prezentuje obraz za pomocą 5,5 calowego wyświetlacza w rozdzielczości HD.

Grafika jest prezentowana w rozdzielczości 720×1280 pikseli, a ich zagęszczenie wynosi 267 ppi. Pod obudową znajdziemy czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580 z zegarem 1,3 GHz i układem graficznym Mali-400 MP. Jednostka centralna otrzymała wsparcie w postaci 2 GB pamięci RAM. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Androida 7.0 Nougat. O odpowiedni czas pracy urządzenia zadba bateria o pojemności 2500 mAh.

Przestrzeń na pliki wynosi 16 GB pamięci wewnętrznej. Można ją rozszerzyć za pomocą karty microSD, ale tylko o maksymalnie 32 GB. Oukitel U22 posiada 4 aparaty, ale za wiele przestrzeni na multimedia to on nie oferuje. Główny duet aparatów obejmuje matrycę 8 MP z interpolacją do 13 MP oraz dodatkowy aparat 2 MP. Przednia kamera składa się z obiektywu 5 – megapikselowego z interpolacją do 8 MP, a także z dodatkowego obiektywu 2 – megapikselowego. Dodatkowe aparaty umożliwiają zbieranie danych o głębi.

Transmisja danych odbywa się za pomocą takich modułów, jak Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n oraz 3G, GPS, A-GPS i GLONASS. Drugą wadą – poza małą przestrzenią na pliki – jest brak LTE. Wśród doadtkowych pcji można wymienić czytnik linii papilarnych i radio FM.


Dodaj komentarz