Odświeżona wersja PlayStation3 już w Polsce


News

Firma Sony, wkrótce po światowej premierze odświeżonej wersji konsoli PlayStation 3 w końcu wprowadziła ją do Polski. Konsola dostępna jest już w naszych sklepach od 28 września b.r.
Konsole możemy zakupić w dwóch wariantach, pierwszy z dyskiem twardym o pojemności 500GB, drugi wariant to konsola o pojemności flash 12 GB z tym że te wersję zakupimy dopiero od 12 października.
Niestety parametry nowej wersji PS3 nie są lepsze. Nowa odświeżona konsola Play Station wyposażona jest w procesor Cell Broadband Engine, oraz procesor graficzny RSX. Ponadto posiada Bluetooth 2.0 EDR , wejście USB 2.0 , złącza HDMI OUT*3 1 , AV MULTI OUT 1 oraz złącze optyczne Digital Out 1 .

Charakterystyczne w odświeżonej wersji PlayStatnion 3 jej mniejsza waga i rozmiar obudowy, które zmniejszyły się ponad polowe od pierwszego modelu PS3 z dyskiem twardym o pojemności 60GB.. Mianowicie konsola waży około 2.1 kg i mierzy zaledwie 290x60x230 mm. Kolejnym atutem nowej wersji PS3 jest jej wygląd, która zmienia się dzięki zastosowaniu przesuwanej pokrywy dysku Blu-Ray. Wizualnie konsola prezentuję się całkiem nieźle, jej zmniejszenie rozmiarów oraz wagi z pewnością będzie cieszyć każdego gracza.
Atutem odświeżonej wersji PlayStation3 jest równie to,iż jej użytkownicy mogą w każdej chwili rozszerzyć pojemność swojego nowego modelu PS3z 12G pamięcią flash. Wystarczy tylko podłączyć dedykowany dysk HDD o pojemności 250 GB.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami konsola trafiła do polskich sklepów za 1240 zł może kupić ją w zestawie z grą FIFA 2012. Z kolei już niebawem pojawi się opcja zakupu konsoli PS3 slim z dwoma grami , mianowicie z Uncharted 3 Oszustwo Drakeia i Gran Turismo 5 w cenie oscylującej w graniach 1300 zł.


3 komentarze on Odświeżona wersja PlayStation3 już w Polsce

  1. M@ti

    Ja już mam i polecam !!!
    Jest to moje pierwsze PS i nie mam porównania do poprzednich wersji , gdyz używałem sporadycznie u kumpli , ale wkoncu dorobiłam sie swojego sprzetu i warto było wydać ponad tysiaka . Małe coś a daje tyle radochy xd

  2. M@ti

    Postęp z pewnością jest , ale wydaję mi się , że każde PS jest całkiem niezłe gdy chce sie pograć , dla zapalonych graczy im lepszy sprzęt tym lepiej- wiadomka . Chociaż uważam ,że PS to klasyka i nawet te starsze wersje są całkiem niezłe . Ktoś kto lubi sobie sporadycznie pograć nie odrazu musi mieć PS3 , wystarczy starsza wersja. Osobiście znam kilka osób co wolą pierwsze wersje PS niż te odnowione -zaskakujące a jednak .

Dodaj komentarz