Najlepsze smartfony, nowinki technologiczne, testy smartfonów
  • Home
  • Testy
  • Gry
  • Porównanie
  • Kontakt
  • Home
  • Testy
  • Gry
  • Porównanie
  • Kontakt
  • Home
  • Testy
  • Gry
  • Porównanie
  • Kontakt
  • Facebook
  • Home
  • Testy
  • Gry
  • Porównanie
  • Kontakt
  • Facebook
News

Nubia Z20 z dwoma ekranami na światowym rynku

18 października 2019 / Możliwość komentowania Nubia Z20 z dwoma ekranami na światowym rynku została wyłączona

Nubia Z20 będzie dostępna na skalę światową. Smartfon z dwoma ekranami będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – niebieskim i czarnym. Każdy z modeli będzie wyposażony w 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej.

Smartfon został oficjalnie zaprezentowany we wrześniu tego roku jako model z dwoma wyświetlaczami. Główny wyświetlacz do ekran AMOLED o przekątnej 6,42 cale i rozdzielczości 1080 x 2340 pikseli. Wskaźnik screen-to-body ratio wynosi około 84,7%.

Drugi, dodatkowy wyświetlacz do ekran AMOLED o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1080 x 2340 pikseli. Co ciekawe, żaden z ekranów nie został pokryty powłoką ochronną, co jest dużym minusem. Drugi ekran jest niezależny od głównego.

Nubia Z20 jest zasilana przez baterię litowo – jonową o pojemności 4000 mAh z funkcją szybkiego ładowania Quick Charge 4.0, ale bez ładowania indukcyjnego. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 9.0 Pie z nakładką Nubia UI 7.0.

Pod obudową znajduje się ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 855+ z zegarem 2,96 GHz, zintegrowany z układem graficznym Adreno 640.

Główny aparat składa się z trzech matryc – Sony IMX586 o rozdzielczości 48 MP, matrycy o rozdzielczości 16 MP i matrycy o rozdzielczości 8 MP. Potrójny aparat umożliwia wykonywanie zdjęć typu selfie, więc przednia kamera stała się zbędna. Model został wyposażony w czytnik linii papilarnych.

Transmisja danych odbywa się za pośrednictwem Bluetooth 5.1, dwuzakresowego WiFi Direct oraz USB typu C. Model posiada również moduł GPS, z obsługą A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo i QZSS. Smartfon został ponadto wyposażony w moduł NFC.

Smartfon jest dostępny w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Azji i w Europie. Cena w Europie wyniesie 549 $, czyli około 2365 zł.

Przez SiwyKrasnal

Popularne

  • Samsung Galaxy A5 (2018) ...

  • Xiaomi Redmi Note 7 – duż...

  • Galaxy Note 9 – zaawansow...

  • Huawei Mate 20 Lite z dwo...

TAGI

Acer AKG Android Asus Becker BenQ BlackBerry Canon Creative Dell Genius Goclever Google Harman Kardon HTC JBL Kindle LG Logitech Manta Maurus Microsoft Mio Modecom Natec Nexus Nikon Nokia Omega Panasonic Plantronics PlayStation Prestigo Radeon Razer Samsung Sennheiser Sharp Sony Toshiba Tracer Windows Xbox Yamaha Zte

Kategorie

  • Bez kategorii
  • Gry
  • News
  • Porównanie
  • Testy

Meta

  • Zaloguj się
  • Kanał wpisów
  • Kanał komentarzy
sheyk.pl - testy smartfonów, nowinki technologiczne wszystkie prawa zastrzeżone © 2022
  • Polityka prywatności
  • Polityka plików „cookies”
  • O vortalu
  • Kontakt
sheyk.pl Motyw przez ashe.