Nubia Z18S z dwoma wyświetlaczami, ale bez podwójnego aparatu


News

Już niebawem na rynku pojawi się nowy model – Nubia Z18S wyposażona w dwa wyświetlacze. Model został już umieszczony w TENAA.

Smartfon otrzyma dwa ekrany – jeden tradycyjny na froncie i drugi, dodatkowy na tylnym panelu. Główny wyświetlacz w rozmiarze 6,26 cala będzie oferował rozdzielczość Full HD+. Z kolei Dodatkowy, tylny ekran w rozmiarze 5,1 cala będzie wykonany w technologii OLED i zaoferuje rozdzielczość HD+. Co ciekawe, główny ekran powstał w technologii IPS.

Pod obudową pojawi się ośmiordzeniowy procesor z zegarem 2,649 GHz. Nie wiemy jeszcze, jaki typ procesora zostanie zastosowany, ale już mówi się o Snapdragonie 845. Nubia Z18S będzie dostępna na rynku w dwóch wariantach:
6 GB RAM + 64 GB pamięci wewnętrznej,
8 GB RAM + 128 GB pamięci wewnętrznej
Na tylnym panelu – oprócz dodatkowego ekranu pojawi się pojedynczy aparat z matrycą o wielkości 24 MP. Na froncie umieszczono natomiast kamerę z matrycą 16 MP.

Nubia Z18S będzie zasilana baterią o pojemności 3800 mAh – w związku z dwoma ekranami jest to jak najbardziej adekwatny wybór. Smartfon będzie dostępny na rynku w dwóch wariantach kolorystycznych – złotym i czarnym.