Nowy zestaw słuchawkowy Nokii – Purity Pro Wireless.


News

Nokia Purity oraz Nokia Purity HD to jak dotąd dwa najnowsze zestawy słuchawkowe doskonale nadające się dla amatorów mobilnej muzyki, które w ubiegłym roku trafiły na sklepowe pułki. To wysokiej, jakości stereofoniczny, elegancki zestaw wykonany z materiałów super odpornych na zarysowania. Ponadto wyróżnia je szeroka gama intensywnych kolorów dostępne kolory to czarny, biały, różowy i niebieski. Przede wszystkim są lekkie i posiadają długi, płaski kabel.

Przystosowane są do smartfonów Nokia Lumia z Windows Phone, jednak wyposażone są w gniazdo typu Jack 3, 5 mm, dzięki czemu można korzystać z nich na różnych urządzeniach.
W skład zestawu wchodzi 5 par wkładek o różnych rozmiarach, dwa rodzaje kabla, mikrofon, pilot oraz etui. Poręczne słuchawki posiadają regulacje głośności, przycisk kontroli odtwarzania oraz możliwość odbierana przychodzących połączeń. Ogromną swobodę użytkowania zapewniają miękkie poduszki uszne.

Już wkrótce do sprzedaży powinien trafić nowy zestaw słuchawkowy Purity Pro Wireless, który będzie dostępny w czwartym kwartale bieżącego roku , najprawdopodobniej będzie to październik. Ten nowy zestaw wykorzystuję bezprzewodową komunikacją Bluetooth i będzie obsługiwany przez urządzenia, w których połączenie z zestawem słuchawkowym odbywać będzie się za pomocną jednego dotknięcia. Słuchawki będzie można podłączać do smartfonów bezprzewodowo. W odróżnieniu od wcześniejszych wersji, tu mikrofon będzie wmontowany w kablu. Purity Pro Wireless to przede wszystkim czystszy i lepszy dźwięk Również i ta wersja słuchawek wyróżniać będzie się bogatą kolorystyką, dostępne będą 4 kolory :czarny. czerwony, żółty i biały.
Nowy zestaw Purity Pro Wireless najprawdopodobniej ma kosztować 299 euro.