Bez kategorii,  News

Nowe wygięte telewizory OLED od LG

Na tegorocznych targach CES 2013 wygięte telewizory OLED nie zrobiły tylko furory na stosiku Samsunga jak się okazuję ,podobne telewizory zaprezentował równie firma LG. Oczywiście jak zapewne się domyślacie firma ta twierdzi,że to oni pierwsi stworzyli wygięte telewizory LG .lg-ces2013-wygiety-oled-01-660

O telewizorach LG za wiele nie wiemy z racji tejże firma ta nie podała danych technicznych , najprawdopodobniej telewizory te mają mieć świetne parametry : dobry kontrast, nasycenie kolorów itp. Po krótkich obserwacjach nowego urządzenia od LG możemy stwierdzić ,że głębia obrazu jest o wiele większa niż w tradycyjnych telewizorach. W porównaniu do Samsunga to LG zaprezentowała kilka ekranów , dla przypomnienia koreański gigant -Samsnug przedstawił tylko jeden telewizor . Jednakże oba telewizory są do siebie podobne , ponieważ mają zbliżone wygięcie ekranu.

Na targach CES 2013 nowe telewizory OLED LG prezentowały się świetnie , zarówno jasność ,kolorystyka jak i kontrast wydawała się być świetna , jednakże telewizor LG jak i Samsung oddzielone były taśmą od zwiedzających i nie można z bliska przyjrzeć się tym cudom.

Już dziś wiemy , że nowy wygięty telewizor OLED LG ma być bardzo drogi i na pewno nie zobaczymy go szybko w sklepach. Najprawdopodobniej pod koniec roku pojawiają się pierwsze telewizory tej serii.

Póki co LG spiera się , że to oni pierwsi stworzyli wygięte telewizory typu OLED . Jeszcze wczoraj pisaliśmy ,że pierwszy był Samsung . Tak więc zapewne jak się domyślacie sprawa jak zawsze skończy się w sądzie.