Nowe smartfony Sony na zdjęciach


News

Od pewnego czasu dużo mówiło się o nowych, flagowych smartfonach Sony a mianowicie o ich nazwach kodowych Yuga i Odin , jednakże jak dotąd nie mieliśmy ich zdjęć. Dla zainteresowanych poniżej prezentujemy zdjęcia nowych smratfonów , ponieważ firma Sony wypuściła do Sieci , prasowej jakości zdjęcia swoich dwój najnowszych smartfonów Xperii Z i Xperii ZL.sony-xperia-z-zl_640x427

Na pokładzie nowych urządzeń znajdziemy czterordzeniowe procesory Qualcomm Snapdragon S4 Pro z taktowaniem 1,5 GHz i grafikę Adreno 320 . Ponadto wyposażone zostały w 2 GB pamięci RAM oraz 5- calowe ekrany LCD , które wyświetlają obraz o rozdzielczości 1080 p. Na ich wyposażeniu znajdziemy również 13-megapikselowe czujniki Exmor RS. Z tego co udało nam się jeszcze dowiedzieć to model Xperia ZL będzie mieścił się bardziej kompaktowej obudowie. Póki co więcej o nowych smartfonach nie wiemy , jednakże jak tylko dowiemy się czegoś więcej na temat ich ceny to was o tym poinformujemy .

Już dziś dużo mówi się o nowościach Sony , i internauci ciepło odbierają nowe ,flagowe smartfony od firmy Sony. A jak wam podobają się te urządzenia? Przyznać trzeba ,że mają całkiem niezłą specyfikację techniczną , również wizualnie prezentują się całkiem przyzwoicie . Myśle , że tego typu sprzęt będzie miał szansę odnaleźć się na półkach sklepowych i podbić rynek smartfonów , mimo tego,że konkurencja jest wielka . A nowy 2013 roku przyniesie nam jeszcze wiele nowości w tym segmencie na rynku. Ale o tym jak będzie , z pewnością przekonamy się już wkrótce.


Dodaj komentarz