Nowe serie słuchawek od Sennheiser


News

Renomowana firma Sennheiser kojarzona z wysokiej jakości produktami związanymi z nagrywaniem, przesyłaniem oraz reprodukcją dźwięku ,poszerzy swoją dotychczasową bogatą ofertę o dwie nowe serie słuchawek. Jedne przeznaczone będą do smarfonów, z kolei drugie doskonale posłużą graczom komputerowym.

Nowe słuchawki do telefonów to dwa modele CX 275s i HD 429. Pierwsze z nich posiadają miniaturowy pilot oraz działają na urządzeniach pracujących na systemie Android, IOS, Windows Mobile oraz RIM. HD 429s również pasuję do urządzeń opartych na powyższych systemach, a ponadto współpracuję także z telefonami Nokia i Sony Ericsson. Słuchawki wyposażone zostały również w mikrofon, który doskonale posłuży podczas rozmów telefonicznych.
Z kolei nowe słuchawki dedykowane graczom komputerowym z obsługą dźwięku 7.1 to również dwa modele U 320 i PC 363 D. Współpracują zarówno z komputerami PC jak i MAC a także z konsolami Xbox i PS3.

Model U 320 to bardzo łatwy w obsłudze zestaw słuchawkowy, który posiada otwartą konstrukcję z technologią CircleFlex, dzięki której nauszniki automatycznie dostosowują się do kształtu głowy. Z kolei model PC 363 D posiada również w zestawie kartę dźwiękową USB. Dodatkowo wyposażony został w technologię Surround Sound. Ogromnym atutem tego nowego modelu jest sposób emisji dźwięku przestrzennego 7.1 , który został opracowany wspólnie z firmą Dolby.Co ważne model U 320 jak i PC 363 D posiadają mikrofon z system redukcji szumów.
Firma Sennheiser czynnie wprowadza nowości na rynek, czas pokażę czy i ta nowa seria słuchawek podbiję zarówno serca użytkowników smartfonów jaki i zwolenników gier komputerowych.