Nowe oprogramowanie Norton zgodne z systemem Windows 8


News

Warszawa, 10 września 2012 r. – Norton przedstawił najnowsze wersje swoich najważniejszych produktów: Norton 360, Norton Internet Security i Norton AntiVirus. Oferują pięć opatentowanych warstw zabezpieczeń, lepszą ochronę sieci społecznościowych, funkcje chroniące przed atakami typu scam, oraz udoskonalone funkcje działające w chmurze, wyznaczając przy tym nowe standardy wydajności i ochrony. Nowe rozwiązania są zgodne z systemem operacyjnym Windows® 8 i zostały zaprojektowane tak, aby zwiększyć jego szybkość i bezpieczeństwo w porównaniu z oprogramowaniem zabezpieczającym Windows Defender obecnym w systemie.

Jak wykazały testy zewnętrzne, Windows 8 z zabezpieczeniami Norton jest o 50% szybszy[1] i o 20% bezpieczniejszy niż z oprogramowaniem Windows Defender[2]. W tych samych testach Norton prawidłowo wykrył i zablokował wszystkie zagrożenia, których nie rozpoznał Windows Defender.[3]

„Klienci przenieśli już niemal wszystkie aspekty swojego życia do sieci, często narażając bezpieczeństwo swoich danych osobowych” – powiedziała Janice Chaffin, prezes grupy odpowiedzialna za dział produktów dla klientów indywidualnych w firmie Symantec. „Najnowsze rozwiązania Norton uwzględniają te i inne problemy, zapewniając większe bezpieczeństwo sieci społecznościowych i ochronę przed scamem użytkownikom korzystającym z różnych urządzeń i technologii Wi-Fi”.

Najnowsze produkty firmy Norton zostały opracowane z myślą o większym bezpieczeństwie i prostocie obsługi. Są zoptymalizowane pod kątem szybkości i wydajności – w testach zewnętrznych pokonały wszystkich konkurentów zarówno w kategorii ochrony,jak i wydajności.


1 komentarz on Nowe oprogramowanie Norton zgodne z systemem Windows 8

Dodaj komentarz