Nowe odtwarzacze APPLE


News

Na rynek wchodzą nowe odtwarzacze od Apple, to zupełnie nowy iPod Touch oraz iPod Nano. Pierwszy z nich dostępny jest już od tygodnia, drugi będzie można zamówić w październiku. Obydwa odtwarzacze są niezwykle lekkie i cienkie, to wysokiej jakości sprzęt. Wyposażone zostały w dobrej klasy ekrany, iPod touch posiada 4 calowy ekran, z kolei iPod nano 2, 5 calowy ekran Multi-touch.

Pierwszy z nich dostępny jest w pięciu żywych kolorach, drugi zaś w siedmiu. iPod touch dostępny jest w kolorze różowym, niebieskim, żółtym, czarno-popielatym oraz srebrno-białym. Wyposażony został w 5 mega pikselową kamerkę iSight z autofokusem oraz możliwością nagrywania wideo. Ponadto posiada nową funkcję panoramy, która pozwala robić wspaniałe zdjęcia panoramiczne. Dodatkowym atutem nowego iPoda jest kolorowy pasek na rękę, który umożliwia swobodne fotografowanie i filmowanie, doskonale przydaję się podczas grania. iPod touch działa pod kontrolą iOS6, ma funkcję rozpoznawania głosowego za pomocą inteligentnej asystentki Siri. Kolejne atuty nowego iPoda to przede wszystkim wbudowane integracje z Facebook.

Z kolei iPod nano to jeden z najcieńszych ipodów na świecie. Jego grubość mierzy zaledwie 5mm. Nowy iPod ma wiele zalet, przede wszystkim oferuję łączność Bluetooth do bezprzewodowego słuchania muzyki. Posiada możliwość słuchana radia FM, oraz zapewnia do 30 godzin odtwarzanie muzyki. Dostępny jest w siedmiu kolorach różowym, niebieskim, żółtym, purpurowym, popielatym i srebrnym. iPod nano ma wbudowaną obsługę krokomierza i Nike+ .
Cena iPod Touch 32 GB wynosi 1349 zł za model 64 Gb musimy zapłacić 1799 zł.Z kolei iPod Touch w czwartej generacji w kolorze czarnym i białym 16 GB kosztuję 889 zł, a model 32 GB 1129 zł. Natomiast iPod nano dostępny będzie w cenie 729 zł za model 16GB, 219 zł za model 2GB. Wszystkie powyższe ceny zawierają VAT.