Nowa wersja zaawansowanej i zunifikowanej platformy Acronis – szybkie i elastyczne rozwiązanie do odzyskiwania i ochrony danych dla różnych środowisk


News

Najnowsza wersja programu Acronis Backup & Recovery® ułatwia tworzenie kopii zapasowych w „chmurze”, zwiększa wsparcie dla przedsiębiorstw i zmniejsza całkowity koszt posiadania (TCO) oraz obciążenie związane z zarządzaniem.

Acronis, wiodący dostawca rozwiązań do odzyskiwania i ochrony danych w środowiskach fizycznych, wirtualnych i chmurowych, przedstawia najnowszą wersję programu Acronis Backup & Recovery® – zaawansowaną, elastyczną i zunifikowaną platformę do ochrony danych i ich odzyskiwania w przypadku awarii. Innowacyjna platforma Acronis może rozwijać się wraz z dynamicznie rosnącymi potrzebami sieci przedsiębiorstw, jednocześnie zmniejszając całkowity koszt posiadania (TCO) oraz zapewniając szybszą, bardziej efektywną i kompleksową strategię ochrony danych.

Zaawansowana, zunifikowana platforma Acronis Backup & Recovery® umożliwia klientom zakup licencji tylko dla agentów i na obsługę aplikacji, których dzisiaj potrzebują. Oferuje również dostęp do dodatkowych funkcjonalności “na żądanie”, potrzebnych gdy środowisko IT ulega zmianie. Może to znacznie zmniejszyć obciążenie związane z kosztami zakupu, nauką i integracją dodatkowych produktów (na które rośnie zapotrzebowanie w miarę ewoluowania sieci), tym samym redukując czas i koszty dzięki jednemu rozwiązaniu, które może być zarządzane w środowiskach fizycznych, wirtualnych i chmurowych.


Dodaj komentarz