Nowa wersja przeglądarki Chrome


News

Google udostępniło nową wersję przeglądarki Chrome o numerze 27. Poniżej wymieniamy kilka nowości i usprawnień w tej wersji programu. GoogleChrome27.0.1438.7_thumb

A mianowicie, w przeglądarce Chrome numer 27 , dodano nowy interfejs –chrome.syncFileSystem API, usprawniono ranking stron sugerowanych przez auto-uzupełnianie, poprawiono sprawdzanie pisowni. Ponadto dodano najnowszą wersję Flash Playera ,a także udoskonalono moduł auto-uzupełniania w Omniboksie . Na uwagę zasługuje również to, że strony internetowe uruchamiają się o ok. 5% szybciej niż dotychczas.

Prócz, tego załatane zostały luki dotyczące bezpieczeństwa. Warto wspomnieć o tym, że Google wypłaciło deweloperom, którzy szukali luk aż 15 tysięcy dolarów. Niejaki Atte Kettunen znalazł najdroższą luką, za którą otrzymał od giganta z Mountain View 3133,7 dolarów. Znalezioną luką był błąd w zarządzaniu pamięcią Web Audio. Na szczęście te dziurę jak i wszystkie inne, które zostały znalezione zostały szybko załatane.

Najnowsze wydanie przeglądarki Google Chrome o numerze 27 można już pobierać w Internecie. Naprawdę warto, chociażby dla tych kilku nowości i usprawnień, które oferuję. Warto wziąć pod uwagę fakt, że Google Chrome jest jedną z najbardziej porządnych przeglądarek przez użytkowników.


Dodaj komentarz