Notebook 7 Spin 2018 – nowość od Samsunga


News

Niecierpliwy Samsung, nie czekając na targi CES zaprezentował nowe urządzenie. Mowa o konwertowalnym komputerze przenośnym.

Notebook 7 Spin 2018 posiada ekran obracający się w zakresie 360 stopni. Dotykowy ekran będzie mógł być obsługiwany za pomocą rysika S Pen dostępnego jako osobny produkt. Model jest prezentowany jako odpowiedni dla osób potrzebujących laptopa do rozrywki i do pracy.

Wyświetlacz LCD ma przekątną 13,3 cala i wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD. Pod obudową znajduje się czterordzeniowy procesor Intel Core i5 ósmej generacji wspierany przez 8 GB RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono pamięć wbudowaną SSD.

Co ciekawe, laptop został wyposażony w czytnik linii papilarnych umieszczony na prawej krawędzi obudowy. Model posiada jedno złącze USB typu C, jedno złącze USB 3.0 i USB 2.0. Można go obsługwać touchpadem.

Całość pracuje pod kontrolą systemu Windows 10 i jest zasilana przez baterię o pojemności 43 Wh. Urządzenie już w pierwszym kwartale 2018 r. wejdzie na amerykański rynek, a następnie także na rynki europejskie i azjatyckie.


Dodaj komentarz