Najmocniejsza karta graficzna na świecie


News

Nvidia GeForce GTX TITAN Black jest obecnie uważana za najsilniejszą i najbardziej wydajną kartę graficzna na świecie. A wszystko za sprawą bardzo dobrej jakości GPU, który wyposażony jest w NVIDIA GK110 z 2880 rdzeniami CUDA. Układ wspierany jest również przez pamięć GDDR5 6GB/384bits.1

Dużą zaletą jest to, że karta graficzna sama przystosowuje się do wymagań gry. W takiej sytuacji, gracz ma możliwość korzystania z grafiki na bardzo wysokim poziomie. Możliwości karty graficznej można zwiększyć jeszcze bardziej dzięki oprogramowaniu Afterburner. Karta wykazywała się będzie jeszcze większą mocą i funkcjonalnością działania.

W karcie graficznej Nvidia GeForce GTX TITAN Black nie zabraknie zaawansowanego 28nm procesora z 2880 rdzeniem CUDA. Karta graficzna jest w stanie obsługiwać najnowsze standardy zastosowane w PCI Express 3. Nie jest jej obca również technologia Direct X 11.2. Ta karta graficzna jest w stanie zaspokoić najbardziej wygórowane oczekiwania graczy.

Karta graficzna może być kontrolowana i sterowana przez smarrtfon. Można z jej pomocą nagrywać filmy video oraz rejestrować audio. Potencjał karty można w pełni wykorzystać dzięki technologii benchmarking. Do karty dołączone są również dwa złącza dual-link DVI. Znajduje się tam również złącze HDMI oraz DisplayPort. Obraz, który będzie wytwarzany za pomocą karty graficznej, wyświetlany może być na 4 ekranach.

Karta graficzna Nvidia GeForce GTX TITAN Black dostępna będzie w Polsce w połowie marca w cenie 3950 zł.