Motorola One Zoom na polskim rynku – stylowy design i 5 aparatów


News

Motorola One Zoom została zaprezentowana podczas targów IFA 2019 w Berlinie. Obecnie model jest już dostępny na polskim rynku. Smartfon charakteryzuje się stylową obudową, wysoką jakością wykonania i czterema aparatami. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 9.0.

Tylna część obudowy została wykonana z matowego szkła z lekkim efektem metalicznego połysku. Smartfon jest dostępny w czterech wariantach kolorystycznych – electric gray, cosmic purple i brushed bronze. Pod modułem czterech aparatów zostało umieszczone podświetlone logo Motoroli pełniące jednocześnie funkcję diody powiadomień.

Moduł czterech aparatów jest złożony z matrycy o rozdzielczości 48 MP działającej w układzie Quad Bayer, z przesłoną f/1.7 i optyczną stabilizacją obrazu, szerokokątnego aparatu 16 MP z przesłoną f/2,2 i kącie widzenia 117 stopni, aparatu 8 MP z teleobiektywem i czujnikiem głębi 5 MP służącego do efektu bokeh. Na przednim panelu znajduje się piąty aparat – przednia kamera o rozdzielczości 25 MP z przesłoną f/2.0.

Ekran został wyposażony w OLED Max Vision o przekątnej 6,4 cala i rozdzielczości Full HD+, z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych. Sercem urządzenia jest procesor Qualcomm Snapdragon 675 z zegarem 2 GHz wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna wynosi 128 GB. Smartfon jest zasilany przez baterię o pojemności 4000 mAh wspieraną przez funkcję szybkiego ładowania TurboPower 15 W.

Na polskim rynku Motorola One Zoom jest dostępna w cenie 1799 zł.