Motorola One Pro – cztery aparaty na tylnym panelu


News

Motorola postanowiła nie pozostawać w tyle za konkurencją i wprowadzić na rynek model z czterema obiektywami na tylnym panelu. Według informacji, które wyciekły do sieci internetowej, obiektywy będą umieszczone obok siebie, na polu o kształcie prostokąta.

Pod koniec maja 2019 r. została oficjalnie zaprezentowana Motorola Moto Z4 reprezentująca średnią półkę cenową. Niemniej już niebawem na rynku pojawią się kolejne modele, ale tym razem z linii Motorola One. Ze zniecierpliwieniem czekamy na Motorolę One Vision i Motorolę One Action z potrójnym aparatem głównym.

Dołączy do nich także Motorola One Pro z czterema aparatami i przednią kamerą. Design tylnego panelu w najnowszym modelu tej marki pozostawia wiele do życzenia – całość nie prezentuje się tak dobrze, jak mogłaby wyglądać. Motorola One Pro otrzyma czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran.

Będzie to model z 6,2 – calowym ekranem z wycięciem w kształcie kropli wody (notchem), w którym zostanie umieszczony przedni obiektyw. Ekran prawdopodobnie otrzyma proporcje 21:9. Dotychczas ujawnione informacje mają zatem charakter szczątkowy. Więcej dowiemy się przed planowaną, oficjalną premierą.