Motorola One Hyper w Europie


News

Motorola One Hyper jeszcze nie jest dostępna na polskim rynku, ale mogą ją już kupić niemieccy konsumenci. Wcześniej model trafił na rynek brazylijski i amerykański.

Tytułowy model jest dostępny w cenie 300 euro. Smartfon został wyposażony w ekran o przekątnej 6,39 cala i proporcjach 21:9. Wyświetlacz prezentuje obraz w rozdzielczości Full HD+. Pod obudową znajduje się procesor Snapdragon 675 wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Do Dyspozycji użytkownika pozostawiono 128 GB pamięci wewnętrznej.

Motorola One Hyper czerpie energię z baterii o pojemności 4000 mAh wspierana technologią szybkiego ładowania 45 W. Na tylnym panelu znajduje się potrójny aparat – 64 MP, 8 MP i ToF. Przednia kamera nie została umieszczona w notchu, ale na wysuwanym panelu. Posiada matrycę o rozdzielczości 32 MP.

Motorola One Hyper pojawiła się także w Wielkiej Brytanii za 270 funtów, a w Holadnii za 300 euro. W Norwegii cena smartfonu wynosi 4000 norweskich koron. Model jest dostępny także we Francji, gdzie można ją nabyć w dwóch kolorach – Fresh Orchid i Deep Sea Blue.