Motorola Moto Z2 Play – znamy nie tylko dzień premiery


News

Motorola Moto Z2 Play zadebiutuje 1 czerwca 2017 r. – i to jest już pewne. Wątpliwości nie ma także co do specyfikacji technicznej.

Smartfon prezentuje obraz w rozdzielczości Full HD. Wyświetlacz posiada ekran o przekątnej 5,5 cala. Rozdzielczośc wynosi zatema 1080 x 1920 pikseli, a zagęszczenie pikseli wynosi 401 ppi. Nad ekranem znajduje się kamera przednia (5 MP) z podwójną diodą doświetlającą, a pod – czynik linii papilanych. Z tyłu panelu samochodu znajduje się matryca o wielkości 12 MP, z przesłoną f/1.7, z podwójną diodą LED.

Pod obudową znajdziemy Snapdragona 626. Ośmiordzeniowy procesor otrzymał wsparcie w postaci 4 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono zaś 64 GB pamięci wewnętrznej. Producent zastosował tym razem bardziej oszczędną jednostkę centralną, co spowodowało zmniejszenie akumulatora – obecnie jego pojemność wynosi 3000 mAh, a nie 3510 mAh.

Motorola Moto Z2 Play jest smartfonem modułowym.Oecnie mamy dostęp do zaawansowanego aparatu, dodatkowego akumulaora oraz projektora. Więcej modułów pojawi się na rynku już niebawem. Smartfon pojawi się w trzech wariantach – srebrnym, grafitowym i złotym.


2 komentarze on Motorola Moto Z2 Play – znamy nie tylko dzień premiery

Dodaj komentarz